شرکت نیکران لاستیک

شركت نیكران لاستیك با حدود سه دهه فعالیت مستمر و درخشان به عنوان پیشرو در زمینه تامین تایرهای مورد نیاز حمل و نقل كشور و مصرف كنندگان گرامی در بخش های سواری، كامیونی، اتوبوسی،‌ راهسازی،‌معدنی، صنعتی و كشاورزی شناخته شده است. این شركت به پشتوانه مدیران مجرب و تیم كارشناسان متخصص صنعت لاستیك به همراه نمایندگان وفادار و متعهد در سراسر ایران ضمن تلاش برای افزایش رضایت شما عزیزان، خود را ملزم می داند تا با ارایه خدمات پس از فروش متمایز، بتواند همواره در راستای خدمت رسانی بهتر گام بردارد.

لازم به ذكر است كه شركت نیكران لاستیك، ابتدا با برند گودیر(GOODYEAR) فعالیت خود را آغاز نمود و به عنوان تامین كننده اصلی تایر خودروسازان ایرانی در بازار شناخته شد. همچنین به منظور گسترش فعالیت های خود در زمینه تایرهای صنعتی با برند SOLIDEAL همكاری خود را ادامه داد.

در ادامه فعالیت و با برنامه ریزی بعمل آمده، ما با افتخار نماینده رسمی تایرهای گروه میشلن در ایران شدیم كه این مجموعه شامل برندهای میشلن(MICHELIN)، بی اف گودریچ(BF Goodrich) و تیگار(TIGAR) می باشد. تمام تایرهای مذكور در نقاط مختلف جهان تحت لیسانس و با كیفیت بی نظیر شركت مادر یعنی میشلن تولید و عرضه می گردد.

همچنین، ما خرسندیم كه توانسته ایم بیش از یك دهه به عنوان نماینده رسمی و برجسته تایرهای تراینگل(TRIANGLE) در ایران باشیم. محصولات متنوع این شركت شامل تایرهای سواری ،‌باری،‌راهسازی و معدنی  می باشد كه با كیفیت بالا در بیش از 170 كشور جهان توزیع می گردد و از آن به عنوان یكی از بزرگترین تولیدكنندگان تایرهای راهسازی- معدنی سیمی در دنیا یاد می شود.

نكته آخر حضور فعال ما در زمینه تامین تایرهای كشاورزی با كیفیت با برند بی كی تی(BKT) می باشد كه بنابه تحقیقات انجام شده با میزان رضایتمندی بالا جزو سه برند برتر در دنیا محسوب می شود.

 

سابقه فعالیت

سال

نمایندگی فعال

در کشور

مشتریان

با افتخار

Michelin Group

شرکت میشلن یکی از برترین تولید کنندگان تایر در دنیا می باشد که مجموعه برندهای میشلن، بی اف گودریچ و تیگار زیر نظر این گروه تولید می شود.

BKT

Sample Textشرکت BKT یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید تایرهای کشاورزی می باشد. BKT دارای گسترده ترین رنج تایرهای کشاورزی برای تامین نیازهای کشاورزان، مزرعه داران و باغبانان می باشد.

 

TRIANGLE TIRE

شرکت TRIANGLE در سال 1976 میلادی در شهر وی های چین تاسیس گردید. بیشتر تولیدات این کمپانی در زمینه تایرهای تجاری، سواری، راه سازی و معدنی می باشد. ظرفیت تولید سالانه این شرکت 23 میلیون حلقه تایر می باشد که 99% این تولیدات تایر های رادیال می باشند.