شرکت نیکران لاستیک

شرکت نیکران لاستیک از سال 1372 با هدف تامین تایرهای مورد نیاز کشور در بخش سواری، کامیونی، اتوبوسی، وانتی، راهسازی، معدنی، صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با بهره گیری از نمایندگانی مجرب و متخصص در شهرهای مختلف ایران و با هدف افزایش سطح رضایتمندی مصرف کنندگان و ارائه بهترین خدمات پس از فروش، اقدام به واردات برندهای MICHELIN , BFGOODRICH , TIGAR , BKT , TRIANGLE نموده است تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای مختلف مصرف کنندگان در سراسر ایران عزیزمان باشد.

تایـرهای وارداتـی این شرکت دارای بالاترین استـاندارد‌های روز جهان از جمله E-MARK ، استانـدارد سه گانه SWR اروپا ، استاندارد DOT آمریکا می باشد که توانسته است تاییده سازمان ملی استاندارد ایران را نیز اخذ نماید.

شرکت نیکران لاستیک در حال حاضر نماینده رسمی تایرهای گروه میشلن و برندهای زیر مجموعه آن یعنی میشلن (Michelin)، بی اف گودریچ (BF Goodrich) و تیگار(Tigar)  می باشد. تمام تایرهای فوق در کارخانجات مختلف دنیا تحت لیسانس و با تضمین کیفیت شرکت مادر (گروه میشلن) تولید و در هر پنج قاره جهان توزیع می گردد.

همچنین شرکت نیکران لاستیک نماینده رسمی تایرهای تراینگل (Triangle Tire) در ایران نیز می باشد. کارخانه تراینگل محصولات خود را به حدود 170 کشور جهان در اروپا ، آسیا ، آمریکا ، خاورمیانه ، استرالیا ، آفریقا ، روسیه ، هند و غیره …. عرضه می نماید. این کارخانه از پیشگامان کاهش انتشار کربن و توسعه محصولات سبز در بین صنایع کشور چین به شمار می آید که در سال 2019 کارخانه تراینگل ((TRIANGLE موفق به دریافت جایزه طرح سبز برای محصولات صنعتی ، از وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین شده است و با پیروی از جدیدترین استانداردهای اروپا و تولید محصولاتی بسیار با کیفیت همراه با قیمتی مناسب , مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان اروپایی قرار گرفته است.  این کارخانه به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تایرهای OTR (راهسازی-معدنی) در جهان به شمار می آید که در حال حاضر رتبه چهارم را در بین تولید کنندگان تایرهای راهسازی-معدنی سیمی در جهان به خود اختصاص داده است.

تایرهای کشاورزی بی کی تی (BKT) از دیگر محصولات شرکت نیکران لاستیک می باشد که از لحاظ رضایت مندی مصرف کنندگان و میزان فروش جزو سه برند برتر در زمینه لاستیک های کشاورزی در دنیا به شمار می آید.

سابقه فعالیت

سال

نمایندگی فعال

در کشور

مشتریان

با افتخار

Michelin Group

شرکت میشلن یکی از برترین تولید کنندگان تایر در دنیا می باشد که مجموعه برندهای میشلن، بی اف گودریچ و تیگار زیر نظر این گروه تولید می شود.

BKT

Sample Textشرکت BKT یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید تایرهای کشاورزی می باشد. BKT دارای گسترده ترین رنج تایرهای کشاورزی برای تامین نیازهای کشاورزان، مزرعه داران و باغبانان می باشد.

 

TRIANGLE TIRE

شرکت TRIANGLE در سال 1976 میلادی در شهر وی های چین تاسیس گردید. بیشتر تولیدات این کمپانی در زمینه تایرهای تجاری، سواری، راه سازی و معدنی می باشد. ظرفیت تولید سالانه این شرکت 23 میلیون حلقه تایر می باشد که 99% این تولیدات تایر های رادیال می باشند.